Operator rozściełacza

16 godzin temu

Szczecin, West Pomerania, Polska Oddział Szczecin Pełny etat
Opis stanowiska

Praca na terenie województwa zachodniopomorskiego, w Oddziale Szczecin, polega na obsłudze rozściełacza. Zadania obejmują:

  • Pracę przy obsłudze rozściełacza
  • Dbanie o powierzony sprzęt
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku przy robotach drogowych
  • Umiejętność pracy w zespole i dokładność
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Doświadczenie w obsłudze rozściełacza
Co oferujemy

Pracę w dużej, stabilnej firmie, blisko domu, bez wyjazdów w delegacje. Oferujemy umowę o pracę i pełny pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną, premie za polecenia, pracę na nowoczesnym sprzęcie i możliwość zdobycia uprawnień.

  • Operator rozściełacza

    5 miesięcy temu

    Szczecin, Polska Oddział Szczecin Pełny etat

    Praca na terenie woj. zachodniopomorskiego Praca przy obsłudze rozściełacza  Dbanie o powierzony sprzęt Przestrzeganie zasad BHP Doświadczenie na podobnym stanowisku przy robotach drogowych Umiejętność pracy w zespole i dokładność Odpowiedzialność i sumienność Doświadczenie w obsłudze rozściełacza Pourquoi nous rejoindre ? ...

  • Operator Sprzętu

    2 miesięcy temu

    Szczecin, Polska Budimex SA Pełny etat

    Miejsce pracy: cala Polska ZADANIA:  Wykonywanie prac wyżej wymienionym sprzętem samodzielnie oraz we współpracy z innymi maszynami i środkami transportu;  Przygotowywanie wyżej wymienionego sprzętu do prac w różnych warunkach;  Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania.  Przestrzeganie zasad BHP...