Dyrektor Transportu

2 dni temu

Kielce, Świętokrzyski, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Oferta Pracy:

Numer oferty: StPr/24/2430

Opis Stanowiska:

Pracownik w dziale transportu odpowiedzialny za dostarczanie paczek i listów na terenie miasta Kielce.

Wymagania:

  • Umiejętności i uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie:
    • Podstawowe
  • Pozostałe wymagania:
    • Dostarczanie paczek i listów na terenie miasta Kielce. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce Pracy: Barwinek 8/68, 25-150 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj Umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane Dokumenty: CV

Sposób Aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy

  • Dyrektor Transportu

    2 dni temu

    Numer oferty: StPr/24/2502Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego kierowcy autokaru 9-osobowego, który będzie odpowiedzialny za bezpieczne przewożenie pasażerów.WymaganiaPrawo jazdy kat. BWykształcenie gimnazjalneOrzeczenie o niepełnosprawnościMiejsce pracy: Bernardyńska 81, 25-716 KielceRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymagane...