Inżynier Elektromechanik

2 dni temu

Środa Śląska, Województwo dolnośląskie, Polska Randstad Polska Pełny etat
Oferta pracy dla Inżyniera Elektromechanika

Poszukujemy doświadczonego Inżyniera Elektromechanika do pracy w dziale utrzymania ruchu. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy, w tym umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, premię do 800 zł brutto oraz bogaty pakiet korzyści.

Zadania
  • Przeglądy i naprawy maszyn w zakresie elektryki i mechaniki
  • Obsługa systemu SAP
Wymagania
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • Chęci do nauki i rozwoju zawodowego
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej (6-14, 14-22, 22-6)
  • Mile widziana znajomość sterowników PLC Siemens

Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz rozwinąć swoje umiejętności, to oferta pracy dla Inżyniera Elektromechanika jest idealna dla Ciebie.

  • Środa Śląska, Województwo dolnośląskie, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Poszukujemy Inżyniera ElektromechanikaJeśli poszukujesz nowych wyzwań i chcesz rozwinąć swoje umiejętności w dziedzinie elektromechaniki, jesteśmy dla Ciebie!W naszej firmie Randstad Polska poszukujemy doświadczonego Inżyniera Elektromechanika, który będzie odpowiedzialny za przeglądy i naprawy maszyn w zakresie elektryki i mechaniki.Przeglądy...