Hydraulik

2 dni temu

Rzeszów, Polska Globale Ressource Humaine Sp. z o.o. Pełny etat
Oferta pracy: Hydraulik

Dla naszego stałego klienta z branży budowlanej poszukujemy fachowców z doświadczeniem na stanowisko hydraulika. Miejsce pracy: Francja, okolice Val Thorens, Chambery, Val Cenis. Oferujemy:

  • Polską umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie miesięczne w przedziale 2900 - 3200 euro netto
  • Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych pokojach jednoosobowych
  • Dieta i dodatkowo ciepły posiłek podczas pracy
  • Nadgodziny +25% i +50% do stawki podstawowej
  • Zorganizowany darmowy dojazd na budowę
  • Pracę w polskich ekipach
  • Dofinansowanie do kosztów podróży – dodatek odnawialny co 90 dni
  • Bonus 100 euro za polecenie nam pracownika
  • Mozliwość otrzymania zaliczki – już po tygodniu pracy

Obowiązki:

  • Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych oraz grzewczych
  • Biały montaż

Wymagania:

  • Doświadczenie na w.w. stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Mile widziana znajomość j. francuskiego

Jeśli interesuje Cię oferta pracy na stanowisko hydraulika, wyślij CV przez formularz.

  • Hydraulik

    2 dni temu

    35-310 Rzeszów, Polska Globale Ressource Humaine Sp. z o.o. Pełny etat

    OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ – GRH Polska, nr licencji 16998Dla naszego stałego klienta z branży budowlanej poszukujemy fachowców z doświadczeniem na stanowisko:HYDRAULIKMiejsce pracy: Francja, okolice Val Thorens, Chambery, Val Cenisstart: od zarazOferujemy:Polską umowę o pracę tymczasowąWynagrodzenie miesięczne w przedziale 2900 - 3200 euro...

  • Serwisant

    2 tygodni temu

    Rzeszów, Polska INTERSON Pełny etat

    Serwisant Miejsce pracy: Rzeszów Twój zakres obowiązków Lider serwisu dla domu i biura poszukuje specjalistów (z doświadczeniem lub do doszkolenia) w zakresie elektryki, hydrauliki i serwisu dużego sprzętu AGD. Współpraca z usterka.Pl to świetny sposób na stały i dodatkowy zarobek. Wymagamy przynajmniej jednej specjalizacji (elektryka,...