Mechanik obrabiarek skrawających

2 dni temu

Siemianowice Śląskie, Silesia, Polska ELEKTROPROFIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat
Opis stanowiska

Praca w dziale obróbki metalowej polega na wykonywaniu zadań związanych z obróbką elementów metalowych. W ramach tej pracy wykonujemy prace związane z nadaniem odpowiedniego kształtu, wymiarów i gładkości powierzchni elementów metalowych. Wymagania

Do pracy w dziale obróbki metalowej niezbędne są umiejętności związane z obsługą maszyn i urządzeń, a także umiejętność pracy w zespole. Warunki pracy

Praca w dziale obróbki metalowej odbywa się w warunkach normalnych, zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy. Wykształcenie

Wymagane wykształcenie to zasadnicze zawodowe, kierunek: operator obrabiarek skrawających, technik mechanik.

  • Siemianowice Śląskie, Silesia, Polska ELEKTROPROFIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    Obróbka metalu w przemyśle energetycznymW Elektroprofit Spółka z o.o. poszukujemy doświadczonego tokarza, który będzie odpowiedzialny za obróbkę elementów metalowych w celu nadania im odpowiedniego kształtu, wymiarów i gładkości powierzchni. Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką...