Agent ubezpieczeniowy PZU SA

3 godzin temu

Kielce, Świętokrzyski, Polska POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego agenta ubezpieczeniowego, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż produktów ubezpieczeniowych, zdrowotnych oraz finansowych. Osoba na tym stanowisku będzie musiała budować długofalowe relacje z klientami, aktywnie pozyskiwać nowych klientów oraz ciągle doskonalić wiedzę produktową i sprzedażową.

Wymagania
  • Przynajmniej średnie wykształcenie
  • Nie jesteś osobą karaną
Oferta Pracy
  • Elastyczny czas pracy - samodzielnie go wskazujesz
  • Poziom zarobków uzależniony od poziomu sprzedaży
  • Ścieżkę rozwoju i atrakcyjne programy premiowe, w tym dodatkowe wynagrodzenie za sprzedaż w pierwszych latach współpracy
  • Możliwość połączenia Twojej obecnej pracy z pracą agenta
  • Pomoc w otworzeniu własnej działalności gospodarczej - nie musisz mieć wkładu własnego i doświadczenia
  • Narzędzia do sprzedaży i obsługi zdalnej
  • Indywidualny program wdrożenia oraz pakiet szkoleń produktowych i rozwojowych, które prowadzą nasi trenerzy
  • Wsparcie marketingowe: prowadzenie strony internetowej, materiały reklamowe, wyposażenie biura i wiele więcej

Oferujemy umowę agencyjną.

  • Kielce, Polska POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA Pełny etat

    Odpowiedzialność, niezawodność i wytrwałość to Twoje silne strony?Umiesz rozwiązywać problemy i dobrze radzisz sobie ze stresem?Chcesz podjąć nowe wyzwania?Lubisz kontakty z ludźmi i łatwo je nawiązujesz?Dołącz do PZU - rozpoznawalnej firmy, która wzbudza zaufanieZostań profesjonalnym agentem PZU SA i oferuj swoim klientom całą gamę...

    Agent ubezpieczeniowy PZU SA Miejsce pracy: Kielce Jaki...

  • Agent ubezpieczeniowy PZU SA

    5 miesięcy temu

    Kielce, Polska POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA Pełny etat