Sprzątacz/robotnik gospodarczy

2 dni temu

Stalowa Wola, Subcarpathian, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Sprzątacza/Robotnika Gospodarczego, który będzie odpowiedzialny za utrzymanie czystości i porządku na terenie naszej firmy.

Obowiązki
  • Wykonywanie prac gospodarczych, w tym: wykonywanie doraźnych prac murarskich, stolarskich, malarskich oraz drobnych napraw instalacji hydraulicznej.
  • Zabezpieczanie punktów świetlnych, wymiana żarówek, kontaktów itp.
  • Pielęgnacja drzew i krzewów, koszenie trawy, przycinanie żywopłotów.
  • Zamiatanie, odśnieżanie chodników, parkingów.
  • Wykonywanie przeglądów i napraw urządzeń oraz innego sprzętu do sprzątania.
  • Wykonywanie wszelkich innych prac porządkowych niezbędnych do utrzymania czystości.
Wymagania
  • Umiejętności i uprawnienia: prawo jazdy kat. B.
  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe.
  • Pozostałe wymagania: wymagane prawo jazdy kat. B, uprawnienia elektryczne, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
Miejsce pracy

Targowa 18, 37-464 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie.

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny.

Wymagane dokumenty

CV.

Sposób aplikowania

Bezpośrednio do pracodawcy.

  • Stalowa Wola, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/0591Obowiązki:Wykonywanie prac gospodarczych w szczególności:- wykonywanie doraźnych prac murarskich, stolarskich, malarskich oraz drobnych napraw instalacji hydraulicznej.- zabezpieczenie punktów świetlnych, wymaina żarówek, kontaktów, itp.,- pielęgnacja drzew i krzewów, koszenie trawy, przycinanie żywopłotów,-...