Pracownik myjni

24 godzin temu

Warszawa, Mazovia, Polska AUTO1 Group Pełny etat
Stanowisko: Junior Preparation Assistant

W AUTOHERO poszukujemy osoby na stanowisko Junior Preparation Assistant. Praca polega na przygotowywaniu wnętrza aut do wydania w salonie AUTOHERO.

Twoje zadania:
  • Myjemy i pielęgnujemy wnętrza oraz zewnętrzne części pojazdów
  • Stosujemy odpowiednie techniki i preparaty do czyszczenia oraz konserwacji
  • Oceniamy stan pojazdów i dobieramy odpowiednie metody pielęgnacji
  • Kierujemy samochodem - przekazujemy auto pomiędzy poszczególnymi etapami/zespołami w procesie
Co możesz nam zaoferować?
  • Doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku
  • Znajomość technik mycia i pielęgnacji samochodów
  • Sprawność fizyczna pozwalająca na wykonywanie powyższych obowiązków
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Sumienność i dokładność
  • Umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych w przypadku awarii urządzeń
Co my możemy Ci zaoferować?
  • Sprzęt najwyższej klasy do dyspozycji
  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie oparte na podstawie
  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna oraz opieka medyczna)
  • Oferta pracownicza - zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych
  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną

  • Warszawa, Mazovia, Polska AUTO1 Group Pełny etat

    Opis oferty pracyPoszukujemy doświadczonego specjalisty, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie pojazdów do wydania w salonie AUTOHERO.Twoje zadania:Myjemy i pielęgnujemy wnętrza oraz zewnętrzne części pojazdów.Stosujemy odpowiednie techniki i preparaty do czyszczenia oraz konserwacji.Oceniamy stan pojazdów i dobieramy odpowiednie metody...

  • Warszawa, mazowieckie, mazowieckie, Polska E100 International Trade Sp. z o.o. Pełny etat

    Specjalista ds. Rozwoju SerwisówMiejsce pracy: WarszawaTwój zakres obowiązkówZapewnienie wzrostu liczby punktów świadczących usługi: mycia pojazdów/parkingów/serwisów samochodowych działających w systemie E100Włączanie nowych partnerów (wyszukiwanie potencjalnych firm, negocjacje, podpisywanie umów; przygotowanie dokumentów, kontrola obiegu...