Programista WordPress

2 dni temu

Januszowicka Wrocław, Polska Proformat Pełny etat
Poszukujemy doświadczonego Programisty WordPress

Proformat szuka do swojej kreatywnej ekipy doświadczonego Programisty WordPress. Chcemy Cię w naszych szeregach

Czego oczekujemy?
  • Minimum 2 lata doświadczenia z WordPress
  • Płynność w PHP, HTML5, CSS, JS
  • Doświadczenie z REST API oraz tworzeniem autorskich wtyczek
  • Biegłość w pracy z MySQL
  • Chęć do nauki i otwartość na innowacyjne pomysły
  • Język angielski na poziomie B2+
Twoje obowiązki:
  • Administrowanie stronami internetowymi klientów
  • Znajdowanie prostych i efektywnych rozwiązań dla wyzwań stawianych przez klientów oraz doradzanie zarówno project managerom od strony technicznej
  • Współpraca z grafikami i tworzenie nowych funkcjonalności dla stron
  • Rozwijanie naszej biblioteki modułów dla Breakdance Builder'a
  • Zachowanie wysokiej jakości kodu
Czemu warto do nas dołączyć?
  • Młody, życzliwy zespół o średniej wieku ~25 lat
  • Laptop firmowy & karta Multisport
  • Możliwość wyboru pomiędzy pracą zdalną, pracą w biurze we Wrocławiu lub hybrydowo
Nasze benefity:
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Elastyczny czas pracy (start między 7:00 a 9:00) z możliwością dostosowywania harmonogramu
  • Spotkania integracyjne, które łączą nasz zespół
Nasza misja?

Nieustanny rozwój, kreowanie nieszablonowych rozwiązań i dążenie do doskonałości w każdym projekcie. Jeśli chcesz być częścią zespołu, który nie boi się wyzwań i nieustannie się rozwija, zapraszamy

  • Wrocław, Polska "NFINITY.PL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    Konfiguracja systemu CMS WordPress oraz pól własnych ACF, tworzenie autorskich bloków Gutenberg z wykorzystaniem ACF, konfiguracja tłumaczeń strony w oparciu o WPML, migracja i wprowadzenie treści, przygotowanie dokumentacji oraz instrukcji, testy dostępności stron WCAG AA.Godziny pracy 8:30 - 16:30Praca na okres próbny: 3 miesiące, a potem umowa...

  • Rybacka , Wrocław, Polska CodeTwo sp. z o.o. sp. k. Pełny etat

    Stanowisko: Specjalista ds. Tekstu Technicznego/Specjalista ds. Marketingu TechnicznegoPracujemy w zespole ponad 100-osobowym, który tworzy własne oprogramowanie na platformy Microsoft Azure, Office 365, Exchange i SharePoint. Nasze programy wykorzystywane są w ponad 120 000 przedsiębiorstwach w 170+ krajach świata. Szukamy doświadczonego Specjalisty...