Carpenter/Joiner

2 dni temu

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska Grupa590 Sp. z o.o. Pełny etat
Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonego Cieśli/Zbrojarza do pracy w naszym Partnerze zajmującym się robotami budowlanymi. Miejsce pracy: Grójec, okolice Warszawy.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Zakwaterowanie
  • Pełne wdrożenie i narzędzia niezbędne do pracy

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Montaż szalunków
  • Zbrojenia, stawianie konstrukcji
  • Inne prace budowlane
Wymagania
  • Minimum roczne doświadczenie w zawodzie
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Prawo jazdy kat. B
Prezentacja firmy

Grupa590 Sp. z o.o. jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru. Poszukujemy pracowników z branży produkcyjnej, budowlanej, usługowej oraz farmaceutycznej.

Dodatkowe informacje

Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1 Min. doświadczenie: 1 rok Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe Branża / kategoria: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna