Asystent/ka Architekta Budownictwa Przemysłowego

9 godzin temu

Robakowo, Pomerania, Polska Raben Real Estate Poland Pełny etat
Stanowisko: Asystent/ka Architekta Budownictwa Przemysłowego

Dołącz do naszego zespołu w Raben Real Estate Poland i rozwinij swoje umiejętności w projektowaniu i zarządzaniu nowoczesnymi parkami i obiektami przemysłowymi.

Opis stanowiska:

Poszukujemy Asystenta/ki Architekta Budownictwa Przemysłowego, który będzie odpowiedzialny za wspieranie zespołu w tworzeniu projektów architektoniczno-budowlanych w budownictwie przemysłowym w Polsce oraz w pozostałych krajach, w których działa Grupa Raben.

Obowiązki:
  • Wsparcie zespołu w tworzeniu projektów architektoniczno-budowlanych w budownictwie przemysłowym
  • Tworzenie koncepcji zagospodarowania parków logistycznych Raben
  • Odpowiedzialność za przygotowanie projektów architektonicznych budynków biurowych oraz nowoczesnych hal magazynowych
  • Aktywny udział w procesie koordynacji projektów budowlanych i wykonawczych realizowanych przez biura zewnętrzne
  • Organizacja przetargów na prace projektowe, współpraca z biurami projektowymi oraz przedstawicielami administracji budowlanej i samorządowe, zarządzanie dokumentacja inwestycyjną.
Wymagania:
  • Status absolwent/tki lub studenta/tki IV/V roku architektury, budownictwa lub pokrewnych dziedzin
  • Podstawowa znajomość oprogramowania Revit, AutoCad oraz pakietu Microsoft Office
  • Znasz język angielski i/lub niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację mailową i bezpośrednią
  • Atutem będzie znajomość polskiego prawa budowlanego i procedur administracyjnych
  • Motywacja do nauki nowych rzeczy oraz poznania specyfiki pracy w międzynarodowym zespole
  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność i dbałość o szczegóły, ponadprzeciętna chęć do nauki i rozwoju kompetencji.
Co oferujemy:
  • Mozliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym zespole
  • Ciekawa i pełna wyzwań praca u wiodącego operatora usług logistycznych
  • Przestrzeń do zastosowania wiedzy teoretycznej zdobytej podczas edukacji w praktyce (w szczególności zagadnienia związane z Budownictwem Przemysłowym)
  • Kompleksowy proces onboarding-u oraz współpracę z doświadczonymi specjalistami, którzy chętnie się dzielą swoją wiedzą
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne warunki finansowe oraz system premiowy
  • Liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Mozliwość rozwoju i doskonalenie kwalifikacji zawodowych w międzynarodowym środowisku pracy, w tym możliwość odbycia praktyk projektowych umożliwiających zdobycie uprawnień budowlanych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka obcego

  • Asystent/ka Architekta

    5 miesięcy temu

    Robakowo, Polska Raben Real Estate Poland Pełny etat

    Dołącz do naszego zespołu jako: Asystent/ka Architekta (Budownictwo Przemysłowe) Miejsce pracy: Robakowo (pow. poznański) Pracuj w raben Raben Real Estate Poland jest jedną z centralnych spółek działających w Grupie Raben. Odpowiada za wszystkie budowlane inwestycje przemysłowe dla Grupy i utrzymanie 130 lokalizacji. Projektujemy i zarządzamy...

  • Robakowo, Polska Raben Real Estate Poland Pełny etat

    Dołącz do naszego zespołu jako: Specjalista ds. inwestycji budowlanych z j. niemieckim Miejsce pracy: Robakowo (pow. poznański) Pracuj w raben Nasi architekci oraz specjaliści inwestycyjni koordynują oraz realizują projekty budowlane dla całej Grupy Raben w 15 krajach​. Pracując z Nami, będziesz prowadzić projekty od etapu planowania, aż po...