Inspektor ds. Inwentaryzacji

1 dzień temu

Lubin, Województwo dolnośląskie, Polska Biedronka Pełny etat

Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Inspektora ds. Inwentaryzacji, który będzie odpowiedzialny za czynny udział w inwentaryzacjach okresowych na terenie regionu Lubin. Zadaniem będzie zapewnienie sprawnego przeprowadzenia procesu liczenia oraz wprowadzenia danych do kolektora.

Co oferujemy

Umowę o pracę bez okresu próbnego, podwyżki stażowe po roku oraz po 3 latach pracy, profesjonalne kilkudniowe wdrożenie ze specjalistą oraz pierwsze dni pracy pod okiem opiekuna, nagroda finansowa do 1000 zł brutto za polecenie pracownika, ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny.

Co oczekujemy

Czynny udział w inwentaryzacjach okresowych na terenie regionu Lubin, zapewnienie sprawnego przeprowadzenia procesu liczenia oraz wprowadzenia danych do kolektora, zgłaszanie nieprawidłowości i proponowanie usprawnień, wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

  • Lubin, Województwo dolnośląskie, Polska Biedronka Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego Inspektora ds. Inwentaryzacji, który będzie odpowiedzialny za przeprowadzenie inwentaryzacji okresowych na terenie regionu Lubin. Zadaniem będzie zapewnienie sprawnego przeprowadzenia procesu liczenia oraz wprowadzenia danych do kolektora.WymaganiaGotowość do codziennych podróży służbowych w celu...

  • Inspektor ds.Inwentaryzacji

    5 miesięcy temu

    Lubin, Polska Biedronka Pełny etat

    W skrócie Czynny udział w inwentaryzacjach okresowych na terenie regionu Lubin  Zapewnienie sprawnego przeprowadzenia procesu liczenia oraz wprowadzenia danych do kolektora;  U nas zarobisz od 3600 do 4400 zł brutto z nagrodą za obecność i premią za efektywność;  Ponad 20 benefitów, dla Ciebie i Twojej rodziny;  ...