Lekarz Laryngolog

2 dni temu

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska LUX MED Pełny etat
Praca w Grupie LUX MED

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego lekarza laryngologa, który będzie odpowiedzialny za świadczenie kompleksowej opieki medycznej pacjentom. Zadania obejmują:

  • diagnozowanie i leczenie chorób laryngologicznych
  • wykonywanie zabiegów chirurgicznych
  • pracę w zespole medycznym

Wymagania:

  • ukończona specjalizacja w laryngologii
  • doświadczenie w pracy w szpitalu lub klinice
  • znajomość obsługi komputera
  • empathia i umiejętność pracy z pacjentami

Oferta pracy:

  • pracę w nowoczesnym gabinecie
  • szkolenia i konferencje
  • pracę zdalną i hybrydową
  • ubezpieczenie medyczne i szpitalne
  • program wellbeingowy

Nasz zespół:

LUX MED to grupa medyczna, która oferuje kompleksową opiekę medyczną pacjentom. Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy i personelu medycznego, którzy pracują w celu zapewnienia najlepszej możliwej opieki medycznej.

  • Lekarz Laryngolog

    1 dzień temu

    Praca w Grupie LUX MEDPoszukujemy doświadczonego lekarza laryngologa, który będzie odpowiedzialny za opiekę nad pacjentami w naszym gabinecie.Co oferujemy?Konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania dodatkowych dochodówElastyczny grafik pracy, umożliwiający zachowanie work-life balanceMożliwość pracy zdalnej, stacjonarnej lub...

  • Specjalista Laryngolog

    14 godzin temu

    Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska Penta Hospitals Polska EMC Instytut Medyczny S.A. Pełny etat

    Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Lekarz Otolaryngolog do naszych nowych...

    5 miesięcy temu

    Wrocław, Polska LUX MED Pełny etat

    Praca w Grupie LUX MED Lekarz Laryngolog Lokalizacja: Wrocław My zadbamy o: konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania dodatkowych dochodów, elastyczny grafik – wiemy, jak ważne jest zachowanie work-life balance, możliwość pracy zdalnej, stacjonarnej lub hybrydowej, szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich m. in....