Tokarz

1 dzień temu

Stalowa Wola, Subcarpathian, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Oferta pracy:

Numer oferty: StPr/24/0683

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego tokarza, który będzie odpowiedzialny za wykonywanie detalu zgodnie z dokumentacją techniczną.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: min. podstawowe wykształcenie, znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy: Eugeniusza Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

  • Tokarz CNC

    Oferta pracy:Numer oferty: StPr/24/0581Opis stanowiska:Obróbka metalu.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowePozostałe wymagania:Doświadczenie: osoba posiadająca doświadczenie zawodowe na wskazanym lub podobnym stanowisku.Miejsce pracy: Przemysłowa 9B, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o...