Technik HVAC

2 dni temu

Żagań, Polska ITBM sp. z o.o. Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Technika HVAC, który będzie odpowiedzialny za montaż i serwis systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w naszym zespole.

Obowiązki
  • Montaż i serwis systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • Przeglądy techniczne i konserwacja urządzeń
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • Wykonywanie pomiarów i regulacji systemów
  • Sporządzanie dokumentacji serwisowej i raportów technicznych
Wymagania
  • Minimum 2 lata doświadczenia w serwisie i montażu systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • Znajomość obsługi urządzeń klimatyzacyjnych różnych marek
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Zdolność do samodzielnej pracy oraz pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Język angielski będzie dodatkowym atutem
Co oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

  • Technik HVAC

    2 tygodni temu

    Żagań, lubuskie, lubuskie, Polska ITBM sp. z o.o. Pełny etat

    Technik HVACMiejsce pracy: ŻagańTwój zakres obowiązkówMontaż i serwis systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnychPrzeglądy techniczne i konserwacja urządzeńDiagnozowanie i usuwanie usterek systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnychWykonywanie pomiarów i regulacji systemówSporządzanie dokumentacji serwisowej i raportów technicznychNasze...