Menadżer Cen

1 dzień temu

Warszawa, Mazovia, Polska Michael Page Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Menadżera Cen, który będzie odpowiedzialny za opracowanie i wdrożenie strategii cenowych dla naszej firmy.

Obowiązki
  • Opracowywanie strategii cenowych dla różnych rynków i kanałów sprzedaży
  • Śledzenie efektywności wdrożonych polityk cenowych i sugerowanie modyfikacji strategii cenowej
  • Tworzenie i aktualizacja bazy danych cen produktów
  • Koordynacja z innymi zespołami w celu ustalenia cen nowych produktów
  • Analiza kosztów produkcji i cen konkurencyjnych produktów
  • Zapewnienie zgodności polityki cenowej z przepisami prawnymi
  • Przygotowywanie raportów cenowych i analiz konkurencyjności
  • Identyfikowanie i ocena ryzyk związanych z polityką cenową
  • Prognozowanie zapotrzebowania i weryfikacja planów zakupowych
Wymagania
  • Min. 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu cenami produktów/usług
  • Praktyczne doświadczenie analityczne
  • Znajomość narzędzi analitycznych: Power BI, SQL
  • Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność
  • Umiejętność opracowywania strategii cenowych na podstawie analizy rynku i danych finansowych
Oferta Pracy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Zniżki na produkty firmy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Nowoczesne biuro

  • Menadżer Cen

    13 godzin temu

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Menadżera Cen, który będzie odpowiedzialny za opracowanie i wdrożenie strategii cenowej dla naszej firmy.ObowiązkiOpracowywanie strategii cenowej dla różnych rynków i kanałów sprzedażyŚledzenie efektywności wdrożonych polityk cenowychTworzenie i aktualizacja bazy danych cen produktówKoordynacja z...

  • Menadżer Produktów

    Warszawa, Mazovia, Polska axosgroup Pełny etat

    Stanowisko: Menadżer ProduktówWynagrodzenie: 12 000 – 15 000 PLN bruttoWymagania:Wyższe wykształcenie.Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowana branża motoryzacyjna lub elektroniczna).Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja czasu.Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego.Dobre...