Mechanik samochodowy

2 dni temu

Zielona Góra, Lubusz, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Oferta pracy: Mechanik samochodowy

Numer oferty: StPr/24/1172

Opis stanowiska:

Naprawa samochodów jest głównym zadaniem, które będziesz wykonywać w ramach tej oferty pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe mechaniczne
  • Doświadczenie w naprawie samochodów
  • Prawo jazdy kat.B

Miejsce pracy: Dąbrowskiego 78b, 65-001 Zielona Góra

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: brak danych

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

  • Zielona Góra, Polska Grupa Gezet Pełny etat

    Mechanik Samochodowy w serwisie Hyundai · Mitsubishi Miejsce pracy: Zielona Góra Twój zakres obowiązków kompleksowa diagnostyka i naprawa i samochodów wykonywanie przeglądów zgodnie ze standardami marki utrzymywanie porządku w miejscu pracy Nasze wymagania doświadczenia na podobnym stanowisku lub ukończonej w tym kierunku szkoły wiedzy z zakresu...

  • Zielona Góra, lubuskie, lubuskie, Polska Grupa Gezet Pełny etat

    Mechanik Samochodowy w serwisie Hyundai · Mitsubishi​Miejsce pracy: Zielona GóraTwój zakres obowiązkówkompleksowa diagnostyka i naprawa i samochodówwykonywanie przeglądów zgodnie ze standardami markiutrzymywanie porządku w miejscu pracyNasze wymaganiadoświadczenia na podobnym stanowisku lub ukończonej w tym kierunku szkoływiedzy z zakresu...

  • Zielona Góra, Polska Anneberg Transpol Pełny etat

    Zastępca kierownika serwisu samochodowego Miejsce pracy: Zielona Góra Twój zakres obowiązków Zarządzanie zespołem mechaników w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Przygotowywanie ofert napraw mechanicznych, ocena kosztów i czasu pracy. Bieżąca współpraca z mechanikami w celu identyfikacji obszarów do rozwoju i optymalizacji procesów...