Dystrybutor handlowy

2 dni temu

Środa Śląska, Województwo dolnośląskie, Polska Würth Polska Sp. z o.o. Pełny etat

Przedstawicielka handlowa / Przedstawiciel handlowy w branży technicznej

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonej osoby, która będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży w swoim regionie. Zadaniem będzie pozyskiwanie zamówień i ofertowanie klientów z branży technicznej, a także promowanie produktów i rozwiązań oferowanych przez Würth.

Obowiązki

  • Rozwój sprzedaży w swoim regionie poprzez regularne wizyty u klientów oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwoju
  • Pozyskiwanie zamówień i ofertowanie klientów z branży technicznej
  • Promowanie produktów i rozwiązań oferowanych przez Würth, w szczególności techniki zamocowań, chemii technicznej, narzędzi ręcznych i elektronarzędzi, produktów BHP
  • Negocjacje warunków współpracy z klientami na różnych szczeblach decyzjnych
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Doświadczenie we współpracy z działami utrzymania ruchu
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość lokalnego rynku przedsiębiorstw oraz potencjalnych klientów z branży produkcyjno - przemysłowej
  • Wykształcenie średnie – preferowane techniczne
  • Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy

  • Wsparcie przełożonego oraz kadry trenerskiej na każdym etapie adaptacji
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Samochód służbowy do całodobowej dyspozycji
  • Telefon komórkowy oraz tablet ipad z systemem ułatwiającym codzienną pracę
  • Dostęp do nowoczesnych platform szkoleniowo - rozwojowych
  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz prywatnej opieki medycznej

  • Środa Śląska, Województwo dolnośląskie, Polska Würth Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego przedstawiciela handlowego do współpracy w naszym zespole sprzedaży w branży technicznej.ZadaniaRozwój sprzedaży w swoim regionie poprzez regularne wizyty u klientów oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwoju.Pozyskiwanie zamówień i ofertowanie klientów z branży technicznej.Promowanie produktów i...

  • Ruda Śląska, Polska Business Bridge Group Sp. z o.o. Pełny etat

    Business Bridge Group to profesjonalna agencja rekrutacyjna, którą tworzą doświadczeni i skuteczni ludzie. W praktyce oznacza to, że szukamy i - co ważniejsze - znajdujemy odpowiednich specjalistów i menedżerów dla firm, które działają w Polsce i UE, a wybranym kandydatom oferujemy satysfakcjonującą pracę.Obecnie dla naszego Klienta...