Montażowiec Dźwigów

8 godzin temu

Kraków, Lesser Poland Otis College of Art and Design Pełny etat

Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Montażowca Dźwigów, który będzie odpowiedzialny za montaż i uruchamianie urządzeń dźwigowych oraz schodów ruchomych zgodnie z instrukcją montażu.

Twoje Zadania

  • Montaż i uruchamianie urządzeń dźwigowych oraz schodów ruchomych;
  • Przeprowadzanie remontów urządzeń dźwigowych;
  • Współpraca z klientami firmy, w szczególności z inżynierami i kierownikami budów;
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy oraz przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i jakości pracy;
  • Zapewnienie najwyższej jakości wykonania powierzonych obowiązków.

Nasze Wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku Montażowca w branży urządzeń dźwigowych (windy/schody ruchome) lub chęci do przyuczenia się na stanowisku Pomocnika;
  • Jeśli aplikujesz na stanowisko Pomocnika Montażowca, doświadczenia w instalacji urządzeń mechanicznych, elektrycznych;
  • Wykształcenia średniego z zakresu mechaniki i/lub elektryki;
  • Uprawnień SEP do 1 KV;
  • Czynnego prawa jazdy kat. B;
  • Sumienności oraz dokładności;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Chęci do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych.

To, Co Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej oraz systemu premiowego;
  • Niezbędne narzędzia pracy, na stanowisku Montażowca samochód służbowy do użytku prywatnego;
  • Pakiet benefitów dodatkowych (opieka medyczna, karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie, karty przedpłacone, dofinansowanie do wypoczynku).

O Nas

Otis to światowy lider w produkcji, instalacji i obsłudze wind i schodów ruchomych. Pracujemy w ponad 200 krajach i terytoriach na całym świecie, zatrudniając ponad 69 000 osób. Nasza misja to zapewnienie najwyższej jakości usług i produktów, które spełniają potrzeby naszych klientów i pasażerów.

Przyszłość w Naszych Rękach

Chcemy, abyś był częścią naszego zespołu i współtworzył przyszłość w branży wind i schodów ruchomych. Zapewniamy szkolenia i rozwój zawodowy, abyś mógł rozwijać swoje umiejętności i osiągnąć sukces w swojej karierze.