Montażysta Pomocniczy

2 dni temu

Zielona Góra, Lubusz, Polska Jobhouse Sp. z o.o. Pełny etat
Pożądane Kwalifikacje

W naszej firmie, Jobhouse Sp. z o.o., poszukujemy kandydata na stanowisko Pomocnika Montera. Aby zostać naszym nowym kolegą, powinieneś mieć:

  • brak przeciwwskazań do pracy powyżej 3m
  • mile widziane wykształcenie techniczne (elektryk, elektromechanik i pokrewne)
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność (częste wyjazdy do Klientów na terenie Polski)
Oczekiwane Zadania

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Pomoc w montażu platform dla osób z niepełnosprawnościami
  • Pomoc w naprawach usterek
  • Dojazd do Klienta na terenie Polski
Oferta Pracy

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • godziny pracy 7-15
  • szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji
  • możliwość zdobycia uprawnień
  • przyjazną atmosferę w firmie, gdzie szanuje się i docenia każdego pracownika
  • przyjazny i szybki proces rekrutacji

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i interesuje Cię praca w naszej firmie, prosimy o przesłanie oferty poprzez zastosowanie aplikacji.