Spawacz rurociągów

1 dzień temu

Kielce, Świętokrzyski, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Oferta pracy: Spawacz

Numer oferty: StPr/24/2347

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego spawacza, który będzie odpowiedzialny za spawanie rurociągów i konstrukcji stalowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe, mechaniczne
  • Mile widziane uprawnienia spawacza 111, 141, 135, doświadczenie zawodowe minimum 1 rok

Miejsce pracy: AL. GÓRNIKÓW STASZICOWSKICH 57, 25-804 Kielce

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: 1 rok

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy

  • Spawacz rurociągów

    Numer oferty: StPr/24/2347Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego spawacza do pracy w naszym zespole.ObowiązkiSpawanie rurociągów i konstrukcji stalowychWymaganiaWykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczneMile widziane uprawnienia spawacza 111, 141, 135 oraz doświadczenie zawodowe minimum 1 rokMiejsce pracyPraca w Kielcach, powiat: m. Kielce,...

  • Spawacz TIG

    Kielce, Świętokrzyski, Polska JWW INVEST S.A. Pełny etat

    Opis stanowiskaJWW Invest S.A. poszukuje doświadczonego Spawacza TIG, który będzie odpowiedzialny za spawanie elementów ze stali czarnej i nierdzewnej, konstrukcji stalowych, rurociągów oraz elementów ciśnieniowych kotła. Obowiązkispawanie elementów ze stali czarnej i nierdzewnej,spawanie konstrukcji stalowych, rurociągów oraz elementów...