Inżynier Tokarz

4 godzin temu

Kielce, Świętokrzyski, Polska Randstad Polska Pełny etat
Oferta pracy dla Inżyniera Tokarza

Poszukujemy doświadczonego Inżyniera Tokarza do pracy na zakładzie w Kielcach. Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością późniejszego zatrudnienia w firmie
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia 4600-6500 zł/h brutto
  • Dodatkowe benefity (karta sportowa, ubezpieczenie zdrowotne itp.)
  • Pracę w Kielcach w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Zadania:

  • Obsługa tokarek konwencjonalnych
  • Praca z rysunkiem technicznym – prawidłowa interpretacja rysunku
  • Odpowiedni dobór sposobu mocowania na obrabiarce
  • Wymiana, uzbrajanie i ustawianie narzędzi
  • Dbanie o jakość, jak i efektywność kosztową produkcji

Oczekujemy:

  • Dobrej znajomości rysunku technicznego
  • Posiadania podstawowych wiadomości o obróbce skrawaniem
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Chęci pracy w systemie dwuzmianowym
  • Wykształcenia technicznego