Elektryk Projektant

11 godzin temu

Warszawa, Mazovia, Polska Adal Sp. z o.o Pełny etat

Wynagrodzenie i Perspektywy Rozwoju

Oferta pracy obejmuje wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz możliwość dalszego rozwoju i awansu zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Obowiązki Projektanta Elektryka

Do obowiązków Projektanta Elektryka należy:

  • dobór rozwiązań technicznych z zakresu automatyki i elektryki,
  • projektowanie szaf sterowniczych i zasilających,
  • projektowanie tras kablowych,
  • wykonywanie dokumentacji elektrycznej i pneumatycznej,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji projektu,

Wymagania

Aby pracować z nami na stanowisku Projektanta Elektryka powinieneś posiadać:

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektrotechnika, elektronika, mechatronika, inne pokrewne),
  • wiedza z zakresu automatyki i elektryki,
  • znajomość oprogramowania do projektowania (atutem będzie znajomość ePlan P8),
  • umiejętność pracy samodzielnej a także w zespole,
  • ukierunkowanie na osiąganie zamierzonych celów, rzetelność, dokładność
  • znajomość MS Office,
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego,
  • uprawnienia SEP gr. I E do 1kV będą dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B.

Co chcemy Ci zaoferować

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • możliwość rozwoju przy wymagających i niespotykanych projektach zarówno polskich jak i międzynarodowych,
  • płaską strukturę organizacyjną,
  • możliwość pracy na zasadach B2B.

Przyjmiemy absolwentów, możliwość odbycia praktyk

  • Młodszy projektant

    1 miesiąc temu

    Warszawa, Polska TBS Consulting Pełny etat

    Oczekujemy: Wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku studiów inżynierskich, mile widziana specjalność: Inżynieria środowiska (Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja i Gazownictwo) bądź pokrewne. Wiedza z zakresu HVAC (w szczególności systemów chłodzenia). Bardzo dobra obsługa aplikacji MS Excel. Podstawowa umiejętność rozumienia...

  • Inżynier Elektryk

    1 dzień temu

    Warszawa, Polska Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Inżyniera Elektryka, który będzie odpowiedzialny za projektowanie i rozwój systemów elektrycznych w ramach naszego zespołu badawczego. Współpracujesz z klientami, aby zrozumieć ich potrzeby i zaprojektować rozwiązania, które spełniają ich wymagania.ObowiązkiProjektowanie i rozwój systemów...