Dyrektor Produktu

24 godzin temu

Łódź, Łódź Voivodeship, Polska ManpowerGroup Sp. z o.o. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Dyrektora Produktu, który będzie odpowiedzialny za realizację zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją. Współpracuje z zespołem wdrażającym nowe technologie i procesy produkcyjne.

Obowiązki
  • Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją;
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Wdrażanie nowych pracowników zgodnie z procedurą szkolenia;
  • Pełnienie roli tłumacza w szkoleniach i koordynacja regularnej pracy nowo zatrudnionych pracowników;
  • Komunikowanie i egzekwowanie zasad BHP przez współpracowników;
  • Zgłaszanie zagrożeń oraz eliminowanie zauważonych odstępstw w zakresie swoich kompetencji;
  • Kontrola środków ochron indywidualnych;
  • Dbałość o 5S oraz kontrola podległych stanowisk w tym obszarze;
  • Organizowanie i kierowanie pracą pracowników na podległym obszarze;
  • Wspieranie pracowników w zakresie zgłaszania usprawnień i Kaizenów.
Wymagania
  • Biegła znajomość języka angielskiego i języka polskiego;
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
  • Doświadczenie w pracy na produkcji minimum 3 lat;
  • Umiejętność przekazywania wiedzy, pracy w zespole, umiejętności komunikacyjne, panowanie nad emocjami, umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferta
  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę na pełen etat;
  • Stawka bazowa + miesięczna premia do 500zł;
  • Stały dodatek za pracę w 4 brygadach - 960zł brutto + 80% za pracę według grafiku w niedzielę;
  • 200% dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych w dodatkowy dzień;
  • Dwukrotnie wyższy dodatek za pracę w porze nocnej (40% od minimalnej krajowej);
  • Premie miesięczne;
  • Finansowe nagrody roczne (po przepracowaniu minimum 6 miesięcy);
  • Medicover – prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie na życie, karta sportowa - Multisport (na preferencyjnych warunkach dla pracowników Manpower);
  • Nagroda finansowa w przypadku zatrudnienia poleconego kandydata (zgodnie z regulaminem dostępnym w Agencji);
  • Bezpłatny parking dla pracowników.

Miejsce pracy: Łódź

  • Łódź, Polska ALIOR BANK Pełny etat

    Opis stanowiskaCentrum Hipoteczne szuka doświadczonego Bankiera ds. Bankowości hipotecznej, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż kredytów hipotecznych w kanale pośrednik. Pracownik będzie miał możliwość rozwoju w sprzedaży produktu hipotecznego i nawiązywania długotrwałych relacji z klientami.Wymaganiadoświadczenie w bankowości lub...

  • Łódź, łódzkie, łódzkie, Polska ALIOR BANK Pełny etat

    Ekspert ds. Bankowości hipotecznej w Centrum HipotecznymMiejsce pracy: ŁódźTwój zakres obowiązkówCentrum Hipoteczne to miejsce pracy, w którym specjalizujemy się w sprzedaży kredytów hipotecznych. Pracujemy w kanale pośrednik, nie pracujemy wyłącznie zza biurka, spotykamy się z pośrednikami, budujemy z nimi relacje. Bardzo ważna jest dla nas...

    Bankier ds. Bankowości hipotecznej w Centrum HipotecznymMiejsce pracy: ŁódźTwój zakres obowiązkówCentrum Hipoteczne to miejsce pracy, w którym specjalizujemy się w sprzedaży kredytów hipotecznych. Pracujemy w kanale pośrednik, nie pracujemy wyłącznie zza biurka, spotykamy się z pośrednikami, budujemy z nimi relacje. Bardzo ważna jest dla nas...