Praca przy wykończeniach wnętrz

1 dzień temu

Wałbrzych, Województwo dolnośląskie, Polska REGESS Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego pracownika do zespołu REGESS, który będzie odpowiedzialny za montaż regipsów i układanie płytek w ramach wykończeń budowlanych.

Obowiązki
  • Montaż regipsów i płytek w budynkach
  • Układanie płytek i regipsów w pomieszczeniach
  • Praca w zespole i współpraca z innymi pracownikami
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy przy wykończeniach budowlanych
  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
Oferujemy
  • Mozliwość zakwaterowania
  • Płatności co dwa tygodnie
  • Opiekę koordynatora

  • Wałbrzych, dolnośląskie, dolnośląskie, Polska Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Pracownik / Pracownica magazynu sklepuMiejsce pracy: WałbrzychTwój zakres obowiązkówrozładunek i załadunek oraz kontrola przychodzącego towaru,zatowarowanie regałów magazynowych i sklepowych,kompletowanie zamówień, wydawanie towaru, przygotowanie dostaw dla klientów,obsługa wózka widłowego (jeśli posiadasz aktualne uprawnienia, wydane przez...

  • Wałbrzych, Polska Leroy Merlin Polska Sp.z o.o. Pełny etat

    Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa.Jesteśmy różni i chcemy być różni. Na różnorodności Pracowników budujemy naszą markę. Jesteśmy Pracodawcą...