Asystent kas samoobsługowych Wałbrzych

1 dzień temu

Wałbrzych, Województwo dolnośląskie, Polska IPRACUJZDALNIE Pełny etat
Ogłoszenie o zatrudnieniu

Szukamy kandydatów i kandydatki do pracy w obsłudze kas samoobsługowych w dużych sklepach w Wałbrzychu. Pracownik będzie odpowiedzialny za pomoc klientom w korzystaniu z kas samoobsługowych.

Warunki pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne benefity
  • Respektowanie zapisów KP dotyczących pracy osób niepełnosprawnych
  • Niezbędne szkolenia
  • Przyjazna atmosfera w pracy
Wymagania
  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych
  • Wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym
  • Zapał i chęci do pracy
Obowiązki
  • Pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych
  • Obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami sklepu
  • Utrzymanie czystości w miejscu pracy
  • Dbanie o ekspozycję towarów przy kasach samoobsługowych

Jeśli jesteś zainteresowany wypełnij formularz aplikacyjny przez "APLIKUJ".

  • Wałbrzych, Województwo dolnośląskie, Polska IPRACUJZDALNIE Pełny etat

    Ogłoszenie o zatrudnieniuSzukamy kandydatów i kandydatki do pracy w obsłudze kas samoobsługowych w dużych sklepach w Wałbrzychu. Stanowisko jest samodzielne, warunki pracy bardzo dobre.Co oferujemy?Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę, bez okresu próbnegoAtrakcyjne benefity, stałe premie uznaniowe wg regulaminu wynagradzania...