Kierownik Produktu

1 dzień temu

Tarnów, Lesser Poland Randstad Polska Pełny etat
Stanowisko: Lider Obszaru Produkcyjnego

Naszym klientem jest firma świadcząca zaawansowane usługi w zakresie technologii gazów. Do zakładu w Tarnowie, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Lidera Obszaru Produkcyjnego.

Oferujemy
  • Wsparcie opiekuna-eksperta na etapie wdrożeniowym,
  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji,
  • Wynagrodzenie podstawowe, premie oraz samochód służbowy,
  • Bogaty pakiet Benefitów, w tym ubezpieczenie medyczne w LuxMed, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, program kafeteryjny (paczki, bony, bilety, itp.) oraz bardzo bogatą ofertę certyfikowanych szkoleń.
Zadania
  • Odpowiedzialność za nadzór nad całokształtem prawidłowo działającego zakładu,
Oczekiwania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny,
  • Znajomość zagadnień związanych z procesami produkcyjnymi i umiejętność zarządzania nimi,
  • Umiejętność zarządzania zespołem, delegowania zadań i organizacji czasem pracy,
  • Samodzielność w działaniu i orientacja na cel,
  • Silne zdolności analityczne,
  • Umiejętność podejmowania szybkich i odważnych decyzji,
  • Mile widziana: doświadczenie w branży gazów technicznych, znajomość SAP.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia.