Specjalistka Mikrobiologiczna

9 godzin temu

Ołtarzew, Mazovia, Polska SGS Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego specjalisty w dziedzinie mikrobiologii, który będzie odpowiedzialny za wykonywanie analiz mikrobiologicznych żywności, kosmetyków, próbek środowiskowych i wody. Współpracownik będzie również odpowiedzialny za interpretację wyników, nadzór urządzeń kontrolno-pomiarowych, a także prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości.

Wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe w dziedzinie technologii żywności, biologii, biotechnologii lub pokrewnych
  • Znajomość zagadnień związanych z potwierdzeniem ważności wyników w laboratorium akredytowanym i normą ISO 17025
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium mikrobiologicznym oraz umiejętność przeprowadzenia pełnego procesu analitycznego
  • Umiejętność wykonywania analiz molekularnych (PCR)
  • Dobra organizacja pracy oraz dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Samodzielność, inicjatywa, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferta Pracy

Oferujemy zatrudnienie na pełen etat w akredytowanym laboratorium, w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku światowym. Pracę będziemy wykonywać w nowo otwartym laboratorium w Ołtarzewie ul. Poznańska 305 B. Dodatkowo, oferujemy pakiet świadczeń dodatkowych, w tym prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy My Benefit, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie nauki języków obcych, program poleceń pracowniczych, dodatkowe dni urlopu, darmowy parking oraz pakiet szkoleń wewnętrznych.

  • Ołtarzew, Mazovia, Polska SGS Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego specjalisty w dziedzinie mikrobiologii, który będzie odpowiedzialny za wykonywanie analiz mikrobiologicznych żywności, kosmetyków, próbek środowiskowych i wody. Zadaniem specjalisty będzie interpretacja uzyskanych wyników, nadzór urządzeń kontrolno-pomiarowych, a także prowadzenie dokumentacji zgodnie z...

    Opis PracyPoszukujemy doświadczonego Specjalisty Mikrobiologicznego do pracy w laboratorium naszej firmy SGS. Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec w zakresie zrównoważonego rozwoju, jakości i rzetelności.ObowiązkiWykonywanie analiz mikrobiologicznych żywności, kosmetyków, próbek...