Inżynier Procesu

1 dzień temu

Włocławek, Kujawsko-Pomorskie, Polska Salamander Window & Door Systems S.A. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Inżyniera Procesu, który będzie odpowiedzialny za doskonalenie procesów narzędziowni, analizę wadliwości procesów produkcyjnych oraz przygotowywanie dokumentacji procesów produkcyjnych.

Zadania
  • Udział w doskonaleniu procesów narzędziowni
  • Analiza wadliwości procesów produkcyjnych
  • Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji procesów produkcyjnych
  • Diagnozowanie problemów, ich analizowanie, poszukiwanie przyczyn oraz proponowanie rozwiązań
  • Wsparcie technologiczne dla narzędziowni
  • Raportowanie wyników testów
  • Udział w projektach rozwojowych
Wymagania
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Język angielski/niemiecki: znajomość na poziomie min. B1
  • Chęć do nauki i poznawania nowych rozwiązań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Obowiązkowość, terminowość, samodyscyplina
Oferta
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Inżynier ds. opakowań

    Włocławek, Kujawsko-Pomorskie, Polska GI Group Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego Inżyniera ds. opakowań, który będzie odpowiedzialny za koordynowanie procesu opakowywania surowców i wyrobów gotowych. Zadaniem będzie również testowanie, weryfikacja i optymalizacja opakowań na maszynach pakujących.ZadaniaKoordynowanie procesu opakowywania surowców i wyrobów gotowych.Testowanie,...

    19 godzin temu

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego Inżyniera ds. opakowań, który będzie odpowiedzialny za koordynowanie procesu opakowywania surowców i wyrobów gotowych. Będzie on odpowiedzialny za testowanie, weryfikację i optymalizację opakowań na maszynach pakujących, a także za współpracę z działem technicznym, zakupów oraz dostawcami...

  • Włocławek, Polska Salamander Window & Door Systems S.A. Pełny etat

    Młodszy Inżynier ProcesuTwój zakres obowiązków Udział w doskonaleniu procesów narzędziowni Analiza wadliwości procesów produkcyjnych Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji procesów produkcyjnych (instrukcje procesowe, instrukcje...