Programista Frontendowy

2 dni temu

Gdynia, Pomerania, Polska Website Style Pełny etat

Opis Stanowiska

W naszym zespole poszukujemy doświadczonego programisty frontendowego, który będzie odpowiedzialny za rozwój oprogramowania, które usprawnia krytyczne obszary funkcjonowania administracji i służb medycznych w kraju.

Wymagania

Min. 2 lata doświadczenia w podobnym stanowisku

Bardzo dobra znajomość technologii frontendowych, takich jak HTML, CSS, JavaScript

Doświadczenie w wykorzystaniu AJAX, JSON

Dobra znajomość PHP - OOP

Znajomość Symfony2/Laravel

Bardzo dobra znajomość Wordpress, Woocommerce

Dobra znajomość RWD, AWD

Umiejętność minifikacji kodu HTML/CSS oraz grafiki

Umiejętność pracy w zespole

Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

Oferujemy

Przyjazną atmosferę pracy

Uczestnictwo w ciekawych projektach wykorzystujących innowacyjne technologie

Elastyczny czas pracy

Dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B, umowa zlecenie)

Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Mile widziane

Doświadczenie w projektowaniu UX/UI

Znajomość Magento / Prestashop

Znajomość Git

Znajomość Photoshop

  • Programista Frontendowy

    6 godzin temu

    Opis Stanowiska W naszym zespole poszukujemy doświadczonego programisty frontendowego, który będzie odpowiedzialny za rozwój oprogramowania wspomagającego administrację i służby medyczne. Wymagania Doświadczenie w rozwoju aplikacji webowych na platformie PHP Wiedza o technologii frontendowej, takiej jak HTML, CSS, JavaScript Umiejętność pracy w...