Embriolog - Wrocław

1 dzień temu

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska Medicover Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Embriologa, który będzie odpowiedzialny za analizę nasienia, izolację i przygotowanie gamet do technik ART, zapłodnienie pozaustrojowe (IVF, ICSI/IMSI/PICSI), ocenę i transfer zarodków, krioprezerwację gamet i zarodków, techniki PGT oraz dokumentację procedur i procesów ART.

Wymagania
  • ukończone studia wyższe na kierunku biotechnologia, biologia, analityka medyczna;
  • doświadczenie w Klinice Leczenia Niepłodności;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Co oferujemy
  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;
  • jasna ścieżka rozwoju zawodowego;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy laboratoryjnej w Klinice Leczenia Niepłodności;
  • stabilna i interesująca praca w zespole doświadczonych profesjonalistów;
  • rozwijanie swojej wiedzy;
  • prywatna opieka medyczna w Medicover dla Ciebie i Twojej rodziny wraz z pakietem sportowym - całość finansowana dla Ciebie przez Medicover;
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits.

  • Wrocław, Polska Medicover Pełny etat

    Podjęcie walki z niepłodnością nie jest powodem do wstydu. Wręcz przeciwnie! Jest oznaką odwagi, determinacji i mądrości! Dołącz do nas abyśmy wspólnie realizowali naszą misje i wspomagali naszych Pacjentów w tworzeniu szczęśliwej rodziny. Od kandydatów oczekujemy: Ukończonych studiów wyższych na kierunku biotechnologia, biologia,...