Wicedyrektor Szkoły

2 dni temu

Tarnowskie Góry, Polska Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" SP. z o.o. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Wicedyrektora Szkoły, który będzie odpowiedzialny za kierowanie procesem edukacyjnym w naszej szkole. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za nadzór nad dokumentacją szkolną, organizację procesu kształcenia, współpracę z Okręgową Komisją Egzaminacyjną oraz rekrutację nauczycieli.

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (minimum licencjat)
  • Przygotowanie pedagogiczne
  • Znajomość zasad prowadzenia dokumentacji szkolnej
  • Samodzielność i świetna organizacja
  • Otwartość, komunikatywność i pozytywne nastawienie
Co oferujemy
  • Pewność i stabilność
  • Motywujące wynagrodzenie
  • Rozwój zawodowy
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prwatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie

Nasz zespół to grupa pasjonatów edukacji, którzy chcą tworzyć przyszłość. Jesteśmy jedną z największych i najszybciej rozwijających się sieci szkół policealnych i liceów dla dorosłych. Dołącz do nas i wspólnie zmieniajmy świat edukacji

  • Wicedyrektor Szkoły

    2 tygodni temu

    Tarnowskie Góry, Polska Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK” SP. z o.o. Pełny etat

    Wicedyrektor Szkoły Miejsce pracy: Tarnowskie Góry Twój zakres obowiązków Nadzór nad dokumentacją szkolną zgodnie z prawem oświatowym – Twoja odpowiedzialność to fundament jakości edukacji. Organizacja procesu kształcenia – od Ciebie zależy płynność i efektywność działań w placówce. Współpraca z Okręgową Komisją Egzaminacyjną...

    Tarnowskie Góry, śląskie, śląskie, Polska Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK” SP. z o.o. Pełny etat

    Wicedyrektor SzkołyMiejsce pracy: Tarnowskie GóryTwój zakres obowiązkówNadzór nad dokumentacją szkolną zgodnie z prawem oświatowym – Twoja odpowiedzialność to fundament jakości edukacji.Organizacja procesu kształcenia – od Ciebie zależy płynność i efektywność działań w placówce.Współpraca z Okręgową Komisją Egzaminacyjną przy...