Kucharz zakładowy

1 dzień temu

Narew, Podlasie, Polska PRONAR Sp. z o.o. Pełny etat
Praca w stołówce zakładowej

Pronar Sp. z o.o. poszukuje kucharza do pracy w stołówce zakładowej w siedzibie firmy w Narwi.

Zadania:
  • Przygotowywanie posiłków w kuchni przyzakładowej
  • Obsługa pracowników korzystających ze stołówki oraz gości na sali bankietowej
  • Dbanie o porządek i czystość w pomieszczeniach kuchennych oraz na sali bankietowej
Wymagania:
  • Umiejętność profesjonalnej obsługi klienta
  • Wskazane doświadczenie w pracy w gastronomii i / lub wykształcenie gastronomiczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego umożliwiająca obsługę gości zagranicznych
Oferujemy:
  • Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (kursy i szkolenia finansowane przez firmę)
  • Dofinansowane wyżywienie w stołówce przyzakładowej
  • Pracowniczą zniżkę na ofertę firmowej szkoły lotniczej (kurs pilota, przeloty szybowcem)
  • Atrakcyjną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie, PPK i pożyczki zakładowej

  • Kucharz Zakładowy

    13 godzin temu

    Praca w PRONAR Sp. z o.o.Pronar to w 100 proc. polska firma z ponad 35-letnią historią. Obecnie jesteśmy liderem w produkcji maszyn rolniczych, komunalnych i recyklingowych. W 9 fabrykach zlokalizowanych na Podlasiu, produkujemy także koła tarczowe do maszyn wolnobieżnych, profile burtowe, elementy pneumatyki i hydrauliki, osie czy wyroby z tworzyw...