Serwisant Złota Rączka

5 godzin temu

Elbląg, woj. warmińsko-mazurskie, Polska Medicover Pełny etat
Poszukujemy Serwisanta Złota Rączka

Dołącz do naszego zespołu i współpracuj z nami w budowaniu zdrowych nawyków.

Opis stanowiska

Poszukujemy Serwisanta Złota Rączka do pracy w naszym klubie fitness w Elblągu. Oczekujemy od kandydatów umiejętności manualnych i technicznych, a także motywacji do pracy.

Zadania
  • Wykonywanie drobnych prac naprawczych instalacji elektroenergetycznej, wodnej lub kanalizacyjnej
  • Montaż urządzeń elektrycznych
  • Wykonywanie drobnych prac ogólnobudowlanych, stolarskich, ślusarskich lub związanych ze zmianą aranżacji pomieszczeń
  • Opieka nad klubem, aby świetnie wyglądał i funkcjonował
Co oferujemy
  • Przyjazne i komfortowe miejsce pracy
  • Możliwość podniesienia swoich kwalifikacji poprzez dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń
  • Darmowe członkostwo w sieci naszych klubów

Stawiamy na relacje i mówimy do siebie po imieniu. Czekamy na Ciebie

  • Serwisant Złota Rączka

    22 godzin temu

    Poszukujemy Serwisanta Złotej RączkiDołącz do naszego zespołu i współpracuj z nami w budowaniu zdrowych nawyków!Opis StanowiskaPoszukujemy Serwisanta Złotej Rączki do pracy w naszym klubie fitness w Elblągu. Jesteśmy zespołem pasjonatów zdrowia i kondycji fizycznej, a naszym celem jest stworzenie przyjaznego i komfortowego miejsca, w którym...