Ochroniarz na Grupie Mobilnej

2 dni temu

Gorzów Wielkopolski, Lubusz, Polska Securitas Poland Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Ochroniarza na stanowisko w Grupie Mobilnej. Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony, który zdobył pozycję lidera na światowym rynku dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym rozwiązaniom technicznym.

Zadania
  • Ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem.
  • Realizacja kontroli bezpieczeństwa w obiektach na terenie Gorzowa Wielkopolskiego.
  • Analiza procesów kasowych, kontrola zasobów magazynowych.
  • Analiza monitoringu i nagrań.
  • Wyjazdy służbowe - ciągła praca na terenie Gorzowa i okolic.
  • Ocena bezpieczeństwa oraz współpraca z służbami porządkowymi.
Kwalifikacje
  • Doświadczenie pracy w ochronie na obiektach handlowych.
  • Niekaralność.
  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny.
  • Dobra sprawność psychofizyczna.
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
  • Zdecydowanie.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
Oferujemy
  • Umowę zlecenie z odprowadzaniem pełnych składek ZUS.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - stawkę 33 zł/h brutto + premie.
  • Gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca.
  • Ubezpieczenie NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków).
  • Dofinansowanie do karnetu sportowego.
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego.
  • Profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe.
  • Pakiet socjalny (nieoprocentowanie pożyczki, zapomogi, dopłaty do wypoczynku dzieci).

Jeśli spełniasz wymagania i interesuje Cię praca w zespole Securitas Polska, skontaktuj się z nami.

  • Ochroniarz

    4 godzin temu

    Ostrów Wielkopolski, Greater Poland HUNTERS24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Pełny etat

    Poszukujemy doświadczonego ochroniarza do pracy w naszej firmie. Jesteśmy jedną z największych firm ochroniarskich w kraju, zatrudniając ponad 5 tys. pracowników. Nasza główna specjalizacja to świadczenie profesjonalnych usług ochroniarskich, w tym ochrona osób i mienia, zabezpieczenie techniczne mienia, monitoring systemów alarmowych, GPS,...