Doradca Transportowy

1 dzień temu

Łódź, Polska GOLDIS LOGISTIC-MARCINIAK sp.j. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego kierowcy ciężarówek, który będzie odpowiedzialny za przewóz towarów w kraju. Zadania obejmują:

  • Przewóz towarów w kraju
  • Prowadzenie dokumentacji przewozowej
  • Przestrzeganie przepisów drogowych i czasu pracy kierowcy
  • Terminowość realizowanych zleceń
Wymagania
  • Prawo jazdy kategorii C+E
  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych
  • Aktualne badania lekarskie i psychotechniczne
  • Znajomość przepisów ruchu drogowego i regulacji dotyczących czasu pracy kierowcy
  • Karta kierowcy do tachografu cyfrowego
Nasz Zespół

GOLDIS LOGISTIC-MARCINIAK sp.j. to firma z wieloletnią tradycją w branży logistycznej. Posiadamy doświadczony zespół pracowników, którzy dbają o bezpieczeństwo i efektywność przewozów.

  • Doradca Transportowy

    Łódź, Łódź Voivodeship, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Oferta Pracy:Numer oferty: StPr/24/0393Opis Pracy:Praca w ramach umowy o pracę na czas określony. Przewóz różnych towarów w ramach codziennych podróży.Wymagania:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. C + EWykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:mile wicdziany staż pracy jako kierowcaMiejsce pracy: Rataja 14, 92-637 ŁódźRodzaj umowy:...

  • Łódź, Łódź Voivodeship, Polska Vetlab Sp. z o.o. Pełny etat

    Stanowisko: Kierowca/Kurier Laboratorium WeterynaryjnegoPracujemy w nowoczesnym laboratorium weterynaryjnym, działającym na rynku od 2007 roku. Posiadamy lokalizacje we Wrocławiu, Katowicach, Warszawie i Gdańsku.Opis Stanowiska:Odbieranie próbek z gabinetów weterynaryjnych na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.Praca w wymiarze pełnego etatu, w...