Asystent laboratoryjny

3 godzin temu

Gdańsk, Pomerania, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/9381

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego asystenta laboratoryjnego do pracy w naszym zespole. Zadaniem kandydata będzie wykonywanie analiz glebowych, przygotowywanie próbek gleby oraz prowadzenie badań z zakresu metodyki materiału roślinnego, wody i osadów ściekowych.

Wymagania
  • wyższe wykształcenie (licencjat)
  • umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy: Na Stoku 48, 80-874 Gdańsk

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

  • Gdańsk, pomorskie, Trójmiasto, Polska Synevo Sp. z o.o. Pełny etat

    Młodszy Asystent Diagnostyki Laboratoryjnej (Pracownia Mykologii)Miejsce pracy: GdańskTwój zakres obowiązkówWykonywanie analiz i badań laboratoryjnych;Autoryzacja badań;Obsługa aparatury medycznej;Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.Nasze wymaganiaWykształcenie wyższe kierunkowe;Czynne prawo wykonywania zawodu;Znajomość procedur...