Mechanik autobusowy

2 dni temu

Sosnowiec, Silesia, Polska Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gostyninie Sp. z o.o. Pełny etat

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gostyninie Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko, na którym będzie odpowiedzialny za naprawę i konserwację autobusów.

Obowiązki

  • Praca w zakresie naprawy i konserwacji autobusów
  • Weryfikacja i naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych
  • Diagnostyka i naprawa problemów technicznych
  • Współpraca z innymi zespołami w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania floty autobusowej

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w warsztacie samochodowym lub w podobnym środowisku
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy
  • Sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym elastyczny grafik i możliwość pracy w niepełnym etacie lub na umowę-zlecenie
  • Pracę w systemie zmianowym, co umożliwi Ci zarządzanie czasem i dostosowanie go do swoich potrzeb