Doradca Osobisty/Kraśnik

19 godzin temu

Kraśnik, Lubelskie, Polska Bank Pekao Pełny etat

Stanowisko: Doradca Osobisty/Kraśnik

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego doradcy, który będzie odpowiedzialny za zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doradztwa dla klientów. Będziesz realizować indywidualne i zespołowe cele sprzedażowe, podejmować działania mające na celu zapobieganie rezygnacji klientów z posiadanych produktów i usług bankowych oraz aktywnie sprzedawać produkty i usługi bankowe dla segmentu Klientów Zamożnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów bankowych oraz obsłudze klienta
  • Przedsiębiorczość i innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów
  • Otwartość na proaktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Osobisty i zorientowany na cel
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę - UMOWA NA ZASTĘPSTWO
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Doradca Osobisty

    2 tygodni temu

    Kraśnik, lubelskie, lubelskie, Polska Bank Pekao Pełny etat

    Doradca OsobistyMiejsce pracy: KraśnikTwój zakres obowiązkówRozwój realizowanego biznesu na powierzonym portfelu klientów zamożnych w szczególności poprzez: utrzymywanie regularnych kontaktów z klientami oraz podejmowanie działań zmierzających do wzrostu ich satysfakcji ze współpracy z bankiem, identyfikowanie potrzeb klientów w zakresie...