Pracownik sortowni

1 dzień temu

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska Poczta Polska Pełny etat

Opis stanowiska

Praca w sortowni

Poszukujemy doświadczonego pracownika sortowni, który będzie odpowiedzialny za rozładunek i załadunek przesyłek, transport przesyłek w obrębie sortowni, sortowanie paczek i listów oraz skanowanie przesyłek.

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:

  • jestes osobą gotową do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),
  • umiesz pracować w zespole,
  • jestes osobą aktywną, dokładną i sumienną,
  • jestes gotowy/a do pracy w trybie zmianowym w godzinach 06:00-14:00, 14:00-22:00 i 22:00-06:00 (istnieje możliwość indywidualnego dopasowania godzin pracy).

Mile widziane:

  • prawo jazdy kategorii B,
  • uprawnienia do prowadzenia i obsługi wózków widłowych.

Oferujemy

U nas zyskasz:

  • stawkę 24 zł brutto za godzinę,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zdobędziesz je u nas.

Jeśli jestes uczniem lub studentem, Twoje wynagrodzenie brutto = netto 4032 zł za 168 przepracowanych godzin.

  • Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska Inwork Sp. z o.o. Pełny etat

    Stanowisko: Magazynier - Pracownik Sortowni PaczekChcesz pracować w szerokim zespole jednej z największych firm sektora logistycznego? Wystarczy, że zaaplikujesz.Obowiązki:Rozładuj i załaduj samochody transportujące różnego rodzaju przesyłki.Przesortuj je pod względem miejsca zamieszkania adresata.Zadbasz o jakość i wygląd trafiających w Twoje...