Elektromonter rozdzielni i sieci elektroenergetycznej

1 dzień temu

Legnica, Województwo dolnośląskie, Polska "Energetyka" sp. z o.o. Pełny etat
Stanowisko: Elektromonter rozdzielni i sieci elektroenergetycznej

W ramach naszej działalności w obszarze produkcji, przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej oraz ciepła, poszukujemy doświadczonego Elektromontera rozdzielni i sieci elektroenergetycznej.

Twoje obowiązki:
  • Obsługa, konserwacja, remonty, montaż i kontrolno-pomiarowe urządzeń instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu 1 kV i powyżej 1 kV.
  • Instalacja i konserwacja urządzeń elektroenergetycznych.
  • Utrzymanie ruchu Wydziału oraz usuwanie awarii.
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe kierunkowe + uprawnienia specjalistyczne E1.
  • Znajomość zasad budowy, działania oraz warunków technicznych obsługi urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
Mile widziane:
  • Doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku lub podobnym.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole i w sytuacjach stresowych.
  • Dyspozycyjność.
Oferujemy:

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i spełniasz wymagania, wybierz przycisk "Aplikuj" i wypełnij formularz do dnia 28.10.2024. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 25.11.2024 oznacza, że Twoja oferta nie została przyjęta.

  • Legnica, Polska „Energetyka” sp. z o.o. Pełny etat

    "Energetyka” sp. z o.o. „Energetyka” sp. z o.o., należąca do Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., prowadzi działalność w obszarze produkcji, przesyłu, dystrybucji energii elektrycznej oraz ciepła, produkcji wody pitnej i przemysłowej, oczyszczania ścieków, unieszkodliwiania odpadów, obrotu produktami naftowymi oraz usług...

  • Elektromonter Sieci Wn

    1 tydzień temu

    Legnica, Polska TAURON Dystrybucja Spółka Akcyjna Pełny etat

    Elektromonter sieci WN Miejsce pracy: Legnica Twój zakres obowiązków Realizowanie prac na urządzeniach i sieciach elektroenergetycznych WN w zakresie eksploatacji, likwidacji awarii i skutków awarii, prac inwestycyjnych, remontowych oraz usług zewnętrznych, przy zachowaniu zgodności z przepisami eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych,...

  • Mistrz

    4 miesięcy temu

    Legnica, Polska ELSUR sp. z o.o. Pełny etat

    MistrzTwój zakres obowiązków nadzór nad procesem oraz terminowością realizowanych robót, planowanie i organizacja pracy podległych pracowników, zaopatrywanie materiałów niezbędnych do realizacji robót, ...