Asystent ds. księgowych

2 dni temu

Zabrze, Silesia, Polska Sigen recruitment Pełny etat
Poszukujemy Asystenta ds. Księgowych

Nasz klient, firma zajmująca się produkcją artykułów dekoracyjnych, poszukuje doświadczonego Asystenta ds. Księgowych. Firma ceni sobie otwartą komunikację, zaangażowanie, lojalność oraz profesjonalizm.

Zadania:
  • Wsparcie księgowości w bieżącej pracy
  • Analiza dokumentacji finansowej
  • Wystawianie i wprowadzanie dokumentów księgowych
  • Współpraca z działem finansowym
  • Weryfikacja faktur
  • Kontrola poprawności księgowań
  • Pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych
Oczekiwania:
  • Wykształcenie z zakresu finansów, rachunkowości lub pokrewne
  • Podstawowa znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości
  • Umiejętność obsługi programów księgowych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i skrupulatność
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Przyjazne środowisko pracy

Proces rekrutacyjny składa się z 6 etapów, w tym wstępnej akceptacji, rozmowy telefonicznej, weryfikacji u klienta, screeningu, oferty pracy i aplikacji.

  • Zabrze, Polska JM elektronik sp. z o.o. Pełny etat

    Miejsce pracy Zabrze - Helenka Główne zadania: Przygotowanie wyceny składu materiałowego wyrobów we współpracy z dostawcami oraz Działem Zakupów Przygotowanie wyceny kosztów montażu we współpracy z Działem Technologii Przygotowanie finalnej wyceny produkcji wyrobu na bazie w/w danych Kompletowanie i porządkowanie dokumentacji związanej z...

  • Dr. Henryka Jordana , Zabrze, Polska JM elektronik sp. z o.o. Pełny etat

    Miejsce pracyZabrze - HelenkaGłówne zadaniaPrzygotowanie wyceny składu materiałowego wyrobów we współpracy z dostawcami oraz Działem ZakupówPrzygotowanie wyceny kosztów montażu we współpracy z Działem TechnologiiPrzygotowanie finalnej wyceny produkcji wyrobu na bazie w/w danychKompletowanie i porządkowanie dokumentacji związanej z...

  • Dr. Henryka Jordana 88, Zabrze, Polska JM elektronik sp. z o.o. Pełny etat

    Miejsce pracy Zabrze - HelenkaGłówne zadania:Przygotowanie wyceny składu materiałowego wyrobów we współpracy z dostawcami oraz Działem ZakupówPrzygotowanie wyceny kosztów montażu we współpracy z Działem TechnologiiPrzygotowanie finalnej wyceny produkcji wyrobu na bazie w/w danychKompletowanie i porządkowanie dokumentacji związanej z...