Inżynier Elektrotechnik i Elektronik

20 godzin temu

Szczecin, Polska Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o. Pełny etat
Poszukujemy Inżyniera Elektrotechnika i Elektroniki

Dołącz do naszego zespołu w Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o. i rozwinij swoje umiejętności w dziedzinie systemów elektrotechnicznych. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu, implementacji i testowaniu systemów elektrotechnicznych na statkach i obiektach typu offshore na całym świecie.

Twoje obowiązki
  • Uruchamianie i serwisowanie systemów elektrotechnicznych na statkach i obiektach typu offshore
  • Przeprowadzanie testów systemów podczas prób morskich
  • Przygotowywanie, zmiany i testy kodu źródłowego w biurze przed wizytą serwisową
Wymagania
  • Wykształcenie techniczne (elektrotechnika, elektronika, automatyka i robotyka, informatyka)
  • Doświadczenie w programowaniu w językach C/C++
  • Umiejętność pracy z systemami elektrotechnicznymi
  • Dobry poziom języka angielskiego
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych
Benefity
  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne
  • Parking dla pracowników
  • Pakiet relokacyjny
  • Program rekomendacji pracowników
  • Zakup akcji Kongsberg z 25% rabatem
  • Dostęp do platformy E-tutor
  • Dostęp do platformy Hear Me
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nauka języka Norweskiego
  • Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami
  • Fundusz kafeteryjny
  • Dofinansowanie do kateringu pracowniczego
  • Fundusz socjalny

Pracujemy w dynamicznym środowisku, w którym stale rozwijamy swoje umiejętności i doświadczenie. Jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work oraz Great Place To Work dla Millenialsów. Dołącz do naszego zespołu i rozwinij swoje umiejętności w dziedzinie systemów elektrotechnicznych.

Naszym naturalnym środowiskiem pracy jest ocean. Kongsberg Maritime jest największą na świecie firmą zajmującą się zaawansowanymi technologiami morskimi. Dostarczamy innowacyjne oraz niezawodne rozwiązania dla wszystkich sektorów globalnego przemysłu morskiego.

  • Inżynier Elektronik

    Szczecin, West Pomerania, Polska ManpowerGroup Sp. z o.o. Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Inżyniera Elektroniki, który będzie odpowiedzialny za projektowanie, rozwój i doskonalenie produktów elektronicznych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie dokumentacji projektowanej, projektowanie konstrukcji blaszanych, montaż, uruchamianie i testowanie układów...

  • Serwisant

    2 tygodni temu

    Szczecin, Polska Sprint S.A. Pełny etat

    Serwisant Miejsce pracy: Szczecin Twój zakres obowiązków Wykonywanie przeglądów okresowych oraz prac montażowych i konserwacyjnych systemów nadzoru nad ruchem pojazdów, systemów sterowania ruchem pojazdów, monitoringu wizyjnego CCTV, kontroli dostępu, systemów bezpieczeństwa SSWiN, P-poż, itp Diagnostyka i usuwanie usterek sprzętu i...