Dyrektor Magazynu

14 godzin temu

Łozienica pow goleniowski, Polska Grupa FIEGE Polska Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego lidera, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem około 10 pracowników w magazynie w Łozienicy. Oczekujemy, że będzie on w stanie budować trwałe relacje ze swoją załogą, wspierać rozwój swojego zespołu i jego wyniki, a także być przykładem w przestrzeganiu procedur magazynowych oraz utrzymywaniu standardów BHP.

Wymagania
  • doskonała organizacja pracy,
  • postawa widzisz - mówisz - reagujesz nie jest Ci obca,
  • lubisz działać dynamicznie,
  • masz dar przekonywania innych,
  • masz w sobie ducha pracy zespołowej,
  • umiesz pracować w arkuszach Excel,
  • jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym również w nocy,
  • jesteś otwarty i asertywny,
  • szanujesz zdanie innych.
Oferta
  • umowa o pracę na pełen etat,
  • doskonalenie warsztatu menadżerskiego (udział w Akademii Lidera),
  • kulturę organizacyjną skupioną na sprzyjającej atmosferze i zachęcająca do rozwoju osobistego,
  • kompleksowe i skuteczne wdrożenie w nowe obowiązki,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system premiowy oparty o wyniki moje i mojego zespołu,
  • pakiet benefitów (m.in. kurs języka angielskiego, bezpłatną opiekę medyczną, benefity świąteczny i urlopowy, dodatkową możliwość ubezpieczenia, dofinansowanie do karty sportowej).
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • spotkania integracyjne,
  • firmowa biblioteka,
  • inicjatywy dobroczynne,
  • benefit świąteczny i urlopowy.

Grupa FIEGE Polska

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 15 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku ze zmotywowanymi zespołami.

  • Dyrektor Magazynu

    Sady (pow. poznański), Polska CEDC Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Dyrektora Magazynu, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie magazynem i zapewnienie płynności procesów logistycznych.Obowiązkirozliczenie produkcji i kontrola poprawności zdawanych opakowań,kontrola poprawności zdawanych opakowań, gotowego pakietu,rozliczenie stłuczki produkcyjnej,wsparcie członków...

  • Dyrektor Transportu

    Mnich (pow. cieszyński), Polska STOKŁOSA DARIUSZ F.H.U. "PRINTER" Pełny etat

    Stanowisko Kierowca - SprzedawcaW związku z dynamicznym rozwojem firmy STOKŁOSA DARIUSZ F.H.U. PRINTER poszukujemy doświadczonego kierowcy, który będzie odpowiedzialny za załadunek towaru na magazynie oraz dostawę zamówień do klientów w okolicy Śląska.Wymaganiabardzo dobrej organizacji pracyterminowości, odpowiedzialności i zaangażowania w...

  • Kierownik Zmiany

    1 miesiąc temu

    Rusiec (pow. bełchatowski), łódzkie, PL Pamapol Pełny etat

    Kierownik ZmianyMiejsce pracy: Rusiec (pow. bełchatowski)Twój zakres obowiązkówPlanowanie, organizacja i nadzorowanie pracy zespołu/zmiany,Zarządzanie pracą podległego zespołu/zmiany,Usprawnienie procesów raportowych i rozliczeniowych,Sporządzanie raportów na potrzeby Dyrektora Produkcji,Organizacja, kontrola oraz optymalizacja procesów...