Montażowiec rusztowań

1 dzień temu

Gdańsk, Pomerania, Polska Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe Budros Sp. z o.o. Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego montażowca rusztowań do pracy w naszym zespole. Jesteśmy firmą specjalizującą się w budownictwie i montażu rusztowań przemysłowych.

Zakres obowiązków:

  • Montaż i demontaż rusztowań przemysłowych
  • Praca na terenie Niemiec
  • Praca w godzinach 6:30-15 od poniedziałku do piątku

Wymagania:

  • Podstawowe wykształcenie
  • Certyfikat SCC 018 lub VCA Basic
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferta pracy:

  • Zwrot kosztów dojazdu na i z kontraktu
  • Zakwaterowanie w pokojach 1-2 osobowych
  • Dojazd do i z pracy na terenie Niemiec
  • Ubrania i buty ochronne

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania: TAK

Zatrudnienie od zaraz: TAK

  • Gdańsk, Pomerania, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Praca w Niemczech - oferta pracyWyjedź za granicę i zarabiaj w euro. Na początek około 1 800 - 2 000 EURO "na rękę" - z nadgodzinami zarobisz jeszcze więcej.Co oferujemy?Umowę o pracę bezpośrednio z firmąWypłatę w euro 1800 - 2000 € euro "na rękę"Dodatki: +25% stawki godzinowej powyżej normatywu - Sobota liczona jako normatyw, za niedzielę...