Elektronik - Technik

22 godzin temu

Rzeszów, Subcarpathian, Polska Raytheon Technologies Pełny etat

Stanowisko

Poszukujemy doświadczonego Elektronika / Technika do zespołu Raytheon Technologies.

Opis stanowiska

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny za wykonywanie bieżących napraw, przeglądów, konserwacji maszyn i urządzeń, ocenę stanu technicznego maszyn i urządzeń, diagnostykę maszyn i urządzeń, przygotowywanie raportów dla potrzeb wewnętrznych, typowanie do zakupów niezbędnych części zamiennych, określanie krytycznych części zamiennych dla maszyn, współpracę z serwisami zewnętrznymi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub techniczne z zakresu elektroniki/automatyki
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie elektroniki, automatyki, elektryki, systemów sterowania maszyn CNC – min. 1 rok
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną, elektroniczną, konstrukcyjną
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego B1
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości oraz przestrzeniach zamkniętych
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Wielozadaniowość i umiejętności ustalania priorytetów
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Sumienność oraz dokładność realizowanych zadań oraz gotowość do pracy pod presją czasu
  • Rzetelność i poczucie odpowiedzialności za powierzony obszar

Mile widziane

  • Uprawnienia energetyczne SEP do 1kV

To oferujemy

  • Stabilną i długoterminową współpracę – będziesz zatrudniony/a bezpośrednio u nas w firmie na podstawie umowy o pracę
  • Premię kwartalną – której wysokość uzależniona jest od realizacji Twoich celów
  • Bezpieczeństwo – któremu w naszej pracy nadaliśmy najwyższą rangę
  • PPE – dbamy o przyszłość naszych pracowników, dlatego sfinansujemy Twoją składkę emerytalną
  • Elastyczne podejście do pracy – wierzymy, że każdy potrafi sam efektywnie zarządzać swoim czasem pracy dlatego zwracamy większą uwagę na jakość niż szybkość wykonania
  • Bycie fair – nasze działania oparte są o kodeks etyczny, który jest dla nas wyznacznikiem standardów i pomaga budować silną kulturę etyczną i uczciwie osiągać cele biznesowe
  • Ciągłe doskonalenie – dofinansujemy studia już od 1 dnia zatrudnienia w ramach programu Scholar, na kierunku związanym z Twoją pracą w wybranej przez siebie uczelni