Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

1 dzień temu

Piotrków Trybunalski, Łódź Voivodeship, Polska JĘZYKOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. AGNIESZKI HOLLAND W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, który będzie odpowiedzialny za nauczanie dzieci w klasach 1-3.

Wymagania
  • Wykształcenie pedagogiczne
  • Doświadczenie w nauczaniu dzieci w wieku 6-10 lat
  • Umiejętność tworzenia i realizowania planów nauczania
  • Umiejętność pracy w zespole
Warunki zatrudnienia
  • Umowa o pracę na czas określony
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Jedna zmiana
Wykształcenie

Wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

  • Piotrków Trybunalski, Łódź Voivodeship, Polska JĘZYKOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. AGNIESZKI HOLLAND W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM Pełny etat

    Opis stanowiska:Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w JĘZYKOWEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. AGNIESZKI HOLLAND W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM odpowiedzialny jest za nauczanie dzieci w klasach 1-3. Wymagania:• Możliwość zatrudnienia w trakcie zdobywania wykształcenia pedagogicznegoRodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określonySystem wynagradzania: Czasowy...

  • Piotrków Trybunalski, Łódź Voivodeship, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Oferta pracy:Pracownik Centralnej Bazy Ofert Pracy szuka osoby do współorganizowania zajęć edukacyjnych z uczniem o potrzebie wczesnego wspomagania.Obowiązki:Bezpośrednia praca z uczniem, posiadającym opinię o potrzebie wczesnego wspomagania.Wymagania:Wykształcenie:Wyższe, pedagogiczne.Pozostałe wymagania:Ukończone studia na kierunku edukacja...

  • Piotrków Trybunalski, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/1768Obowiązki:bezpośrednia, indywidualna praca z uczniem, posiadającym opinię o potrzebie wczesnego wspomagania; możliwe przedłużenie umowy na czas określonyWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), pedagogicznePozostałe wymagania:ukończone studia na kierunku: edukcja wczesnoszkolna i...