Montażer zabudowy wewnętrznej

1 dzień temu

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska POJAZDY SZYNOWE PESA BYDGOSZCZ SPÓŁKA AKCYJNA Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego montażera zabudowy wewnętrznej do pracy w naszym zespole w Bydgoszczy.

Obowiązki
  • Montaż zabudowy wewnętrznej w oparciu o projekty techniczne
  • Praca z izolacją termiczną w celu zapewnienia wysokiej jakości budynku
  • Montaż profili aluminiowych w różnych konfiguracjach
  • Montaż laminatów w oparciu o wymagania klienta
Wymagania
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • Umiejętności manualne
  • Mile widziane doświadczenie stolarskie lub doświadczenie przy zabudowach modułowych
Warunki zatrudnienia
  • Umowa o pracę na okres próbny
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Dwuzmianowa zmianowość
  • Wymagany poziom języka polskiego - B1 (średnio zaawansowany)

  • MONTER WNĘTRZ

    Bydgoszcz, Polska POJAZDY SZYNOWE PESA BYDGOSZCZ SPÓŁKA AKCYJNA Pełny etat

    Montaż zabudowy wewnętrznej, praca z izolacją termiczną, montaż profili aluminiowych, montaż laminatówInne wymaganiaUmiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, umiejętności manualne, mile widziane doświadczenie stolarskie lub doświadczenie przy zabudowach modułowychRodzaj zatrudnieniaUmowa...