Brygadzista produkcji

2 dni temu

Tarnowskie Góry, Silesia, Polska Sigen recruitment Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Brygadzistę produkcji do pracy w naszym zespole w Gliwicach.

Jako Brygadzista produkcji będziesz odpowiedzialny za:

  • planowanie i organizowanie procesów produkcyjnych,
  • nadzorowanie pracy i podział zadań dla podległych pracowników,
  • kontrolę jakości podczas produkcji,
  • nadzór nad zasobami magazynowymi surowców,
  • rozładunek/załadunek samochodów,
  • raportowanie wykonania zadań produkcyjnych.

Oczekujemy od kandydata:

  • gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • obsługi wózka jezdniowego (mile widziane),
  • umiejętności szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów pod presją czasu,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • wykształcenia średniego.

Oferujemy:

  • pracę stacjonarną,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym,
  • umowę o pracę po okresie próbnym (1-miesięczna umowa - zlecenie),
  • możliwość skierowania na kurs operatora wózka widłowego,
  • pełne szkolenie w zakresie obsługi produkcji.

Więcej informacji o ochronie danych osobowych znajdziesz na stronie https://www.sigenrecruitment.pl/polityka-prywatnosci/