Kardiolog

16 godzin temu

Poznań, Greater Poland LUX MED Pełny etat
Praca w Grupie LUX MED

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego kardiologa, który będzie odpowiedzialny za opiekę nad pacjentami z problemami serca. Zadania obejmują:

  • diagnozowanie i leczenie chorób serca
  • przeprowadzanie badań i testów
  • pracę w zespole medycznym

Wymagania:

  • tytuł specjalisty lub bycie w trakcie specjalizacji
  • doświadczenie w pracy z pacjentami
  • znajomość obsługi komputera
  • empathia i umiejętność pracy w zespole

Oferta pracy:

  • pracę w nowoczesnym gabinecie
  • szkolenia i konferencje
  • pracę zdalną i hybrydową
  • ubezpieczenie medyczne i szpitalne
  • program wellbeingowy

Nasze oczekiwania:

  • chęć do podnoszenia standardów opieki nad pacjentem
  • znajomość języka polskiego

Jeśli interesuje Cię praca w Grupie LUX MED, skontaktuj się z nami.

  • Lekarz Kardiolog

    1 dzień temu

    Poznań, Greater Poland EMC Instytut Medyczny Pełny etat

    Stanowisko: Lekarz KardiologEMC Instytut Medyczny poszukuje doświadczonego lekarza kardiologa do pracy w naszej przychodni w Poznaniu. Posiadamy bogate doświadczenie w dziedzinie kardiologii i oferujemy atrakcyjne warunki pracy.Obowiązki:Świadczenie usług medycznych w zakresie kardiologii, w tym diagnostyka i leczenie pacjentów z chorobami układu...

  • Kardiolog

    Praca w Grupie LUX MEDOpis stanowiska:Poszukujemy doświadczonego lekarza specjalisty kardiologii, który będzie odpowiedzialny za opiekę nad pacjentami z problemami sercowo-naczyniowymi. Współpracujesz z zespołem medycznym, aby zapewnić najwyższy poziom opieki medycznej.Wymagania:tytuł specjalisty lub bycie w trakcie specjalizacji (minimum – drugi...

    5 miesięcy temu

    Poznań, Polska LUX MED Pełny etat

    Praca w Grupie LUX MED Lekarz Kardiolog - Poznań Lokalizacja: Poznań My zadbamy o: konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania dodatkowych dochodów, elastyczny grafik – wiemy, jak ważne jest zachowanie work-life balance, możliwość pracy zdalnej, stacjonarnej lub hybrydowej, szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich m....